voor inwoners, met gemeenten en UWV
Avatar [Vrouw]

Samira Alhaddadi
s.alhaddadi@wspgv.nl
Accountmanager WerkgeversServicepunt

Frank Boekschoten

Frank Boekschoten
frank.boekschoten@uwv.nl
06 – 254 37 321
Adviseur werkgeversdiensten

Avatar [Man]

Tijs Böhm
t.bohm@regiogv.nl
Manager WerkgeversServicepunt

Tamara Breman

Tamara Breman
t.breman@wspgv.nl
06 – 500 07 456

Kristina Cvetkovic

Kristina Cvetkovic
kristina.cvetkovic@uwv.nl
06 – 501 71 534
Adviseur werkgeversdiensten

marc_van_gessel

Marc van Gessel
m.vangessel@uwv.nl
06 – 253 87 684
Specialisme: Dak- en thuislozen

Foto Marjolein Grootjen

Marjolein Grootjen
m.grootjen@wspgv.nl
06 – 227 90 319
Accountmanager Team Zorg

Tessa Hijne

Tessa Hijne
t.hijne@wspgv.nl
06 – 535 46 693
Accountmanager WerkgeversServicepunt

Leida Höhle

Leida Höhle
l.hohle@wspgv.nl
Communicatieadviseur

janssen_j_200

Janneke Janssen
janneke.janssen@uwv.nl
06 – 216 16 856
Adviseur werkgeversdiensten | Doelgroep Banenafspraak

S. Kortland

Suzanne Kortland
s.kortland@wspgv.nl
06 – 292 24 895
Adviseur SROI

Avatar [Vrouw]

Anita Mangrey
a.mangrey@wspgv.nl
Jobhunter WerkgeversServicepunt
Specialisme: Statushouders

Inge Musterd

Inge Musterd
i.musterd@wspgv.nl
06 – 505 15 866
Accountmanager Inclusiviteit | Doelgroep Banenafspraak

Avatar [Man]

Oussie Ouhadou
o.ouhadou@rblgv.nl
06 – 15325836
Jobhunter Jongeren

Carolien Pronk

Carolien Pronk
carolien.pronk@uwv.nl
06 – 155 71 853

schaken_f200

Fabian Schaken
fabian.schaken@uwv.nl
06 – 257 49 725
Adviseur werkgeversdiensten

Foto Kim

Kim Simons
k.simons@wspgv.nl
06 – 158 76 962
Accountmanager ontwikkeltrajecten | HBEL statushouders

Avatar [Vrouw]

Maura Spalink
maura.spalink@uwv.nl
Manager WerkgeversServicepunt

Ernst Tukker

Ernst Tukker
e.tukker@wspgv.nl
06 – 117 95 422

Gideon de Voogd

Gideon de Voogd
gideon.devoogd@uwv.nl
06 – 154 27 457
Adviseur werkgeversdiensten

hermandewijs

Herman de Wijs
h.dewijs@wspgv.nl
06 – 119 19 841
Accountmanager werkgeversdienstverlening
Gemeente Gooise Meren

Ergül Yilmaz

Ergül Yilmaz
ergul.yilmaz@uwv.nl
06 – 333 33 430
Sr. adviseur werkgeversdiensten | Coördinator Perspectief Op Werk

Türkan Zencirkiran

Türkan Zencirkiran
t.zencirkiran@wspgv.nl
06 – 504 79 328
Accountmanager

Berry van der Zwet

Berry van der Zwet
berry.vanderzwet@uwv.nl
06 – 468 63 817
Adviseur werkgeversdiensten